Pc Neta en Lr Neta worden één vereniging!

Pc Neta en Lr Neta worden 1 vereniging!

Pc Neta en Lr Neta zijn vanaf 2016 één vereniging geworden.
Daarom zal de site, van pc neta, binnekort offline gaan.

De twee verenigingen gaan verder onder de naam: Rijvereniging Neta. (RV Neta).

U kunt op deze site www.lrneta.nl terecht voor informatie over zowel de pony- als paardenwedstrijden.
Daar kunt u ook vinden via welk e- mailadres u zich kunt opgeven voor de wedstrijden.
Dit kunt u vinden onder het kopje: Info.

Met vriendelijke groet,
Het besuur van RV Neta.

Wedstrijduitslagen Marten Luiten.

Marten Luiten is goed in vorm met zijn pony “Goldwin’s Hoeve’s Moviestar. De afgelopen periode heeft hij verschillende (internationale) wedstrijden gereden met goede resultaten.

Op 23 januari is Marten naar Vragender geweest voor de Kadervormingswedstrijd (KNHS Felix cup).
Daar behaalde hij een mooie derde prijs met 70,98%. Dit was zijn 3e B kaderscore en tevens zijn eerste A- kaderscore.
Daarmee is hij opgenomen in het B kader!

Op 6 februari ging de reis naar Genemuiden, ook een wedstrijd van de KNHS Felix cup.
Daar behaalde hij weer een A kaderscore en een 2e prijs met een percentage van 70,68%.

Deze mooie resultaten behaalde hij allemaal met Goldwin’s Hoeve’s Moviestar in de klasse Z2.

Binnenkort zal Marten ook weer internationaal starten, en natuurlijk start hij ook op de Groningse Kampioenschappen.
Deze worden het komende weekend gehouden in manege de Dollard te Winschoten.

Marten, gefeliciteerd met jouw behaalde resultaten en succes op de komende wedstrijden!

 

Marten Luiten met Goldwin's Hoeve's Movie Star (archief). Foto: Facebook | Jeanette Drenth
Marten Luiten met Goldwin’s Hoeve’s Movie Star  Foto: Facebook Jeanette Drenth

Uitslagen Dressuurwedstrijd 14 februari 2016

Op 14 februari werd in Manege de Dollard te Winschoten een dressuurwedstrijd voor paarden georganiseerd voor de klasse B tot en met het ZZ- licht. Het was een gezellige en sportieve dag. Hieronder vindt u de prijswinnaars:

Klasse M2.
1 Linda Kouwenhoven (Sel) Floyd  Uphill P 197
2 Linda Kouwenhoven (Sel) Friday Uphill P 193
3 Marloes Huizinga (Sel) Zweden Bw Scandic P 186
4 Elvi Smits (Sel) Natal Jdj Janosh P P 183

Klasse Z1
1 Rita Geurtsen (Sel) Zammstein Viva Vivaldi P 210
2 Dana Krul (Sel) Aik Highline P 208
3 Eva Mulder (Sel) Amores EM Ovidius P 206
3. Stephanie Berends (Sel) Sipko’s Eros Wynton P 206

Klasse Z2
1 Zoe Schipper Bugatti Veyron NL Uphill P 237
2 Mirte Hensema (Sel) Pablo Drossan P 216
3 Marloes Oosterhof (Sel) Emmerson Jazz P 202

Klasse ZZ- licht
1 Kim de Jonge (Sel) Pays Bas Nl Cabochon P 236
2 Zoe Schipper (Sel) Venice Cabochon P 233
3 Marc-peter Spahn (Sel) Djorn Van De Demro Stables Jorn 430 P 225

Klasse L2 en M1
1 Esther Coenraadts Gabon Special D P 214
2 Stephanie Berends Giorgio Bordeaux P 202
3 Tea Meertens Gracious Bordeaux P 198

Klasse Z1
1 Annet Roelen-Nieland (Sel) Controversy Uphill P 220
2 Zwannie Oldenziel Aristo Future P 208
3 Callista Leeuwerke (Sel) Santo’s Fatal-Love Lauries Crusador P 206
4 Stephanie Berends (Sel) Sipko’s Enrico Vader Onbekend P 206

Klasse B
1 Daphne Jansen Tarina Lennard P 195
2 Inge ten Seldam wonderboy P 185

Klasse L1
1 Monique Jonker Aroshoeve’s Don Olivius Heidenhof’s Don Diego P 188
1 Emma Waddington Falco Uphill P 188